• قیمت گلاسه ،

کاغذ گلاسه 300 گرمی براق میرا 100برگی A4 مخصوص پرینتر لیزری

کاغذ گلاسه لیزری
قیمت برای شما :
افزودن به سبد خرید

مشخصات محصول

کاغذ
برند کاغذ میرا MIRA
نوع کاغذ گلاسه لیزری
تعداد برگ 100
گرم کاغذ 300
سایز کاغذ A4
شفافیت(مات-براق) براق
کاربری کاغذ پرینتر لیزری رنگی و سیاه و سفید
رنگ کاغذ سفید
سطح چاپ دو رو دارد؟

نظر شما


نظرات کاربران

مرتضی 1396/12/06
سلام کاغذهایی که اینجا بفروش می رسانید با کیفیت و قیمت مناسب هستند . . من کاغذ در سایز A5 هم نیاز دارم . آیا این سایز هم کاغذ دارید ؟
مرتضی 1396/12/06
سلام کاغذهایی که اینجا بفروش می رسانید با کیفیت و قیمت مناسب هستند . . من کاغذ در سایز A5 هم نیاز دارم . آیا این سایز هم کاغذ دارید ؟

توضیحات محصول

کاغذ گلاسه 300 گرمی براق میرا 100برگی A4 مخصوص پرینتر لیزری //کاغذهای گلاسه لیزری مخصوص استفاده در پرینترهای لیزری رنگی و سیاه و سفید می باشد . این نوع کاغذها علاوه بر اینکه منجر به کیفیت بهتر چاپ می شوند ، آسیبی به دستگاه نمی رساند .کاغذ گلاسه ی لیزری براق تر و سنگین تر از کاغذهای تحریری 80 گرمی می باشد . این نوع کاغذ در چاپ لوح تقدیر ، پوستر ، کاتالوگ ،جلد دفترچه ،دعوت نامه و هر نوع چاپی که می خواهیم خاص تر و بهتر دیده شود ،مورد استفاده قرار می گیرد . کاغذ گلاسه لیزری در دو نوع مات و براق در بازار موجود است که بسته به سلیقه و انتخاب مشتری مورد استفاده قرار می گیرد . کاغذ گلاسه ی لیزری در وزن های 135 ،250،200، 300 گرمی در سایز های A4 و A3 و B4توسط کارتریج کالا و تحت برند "میرا" بسته بندی و توزیع می گردد . دردستگاه های لیزری قدیمی با توجه به چرخش کاغذ به دور درام دستگاه، کاغذهایی با گرماژ بالا مناسب دستگاه نمی باشند( حداکثر تا200گرم ) که البته این مشکل در پرینترهای جدید وجود ندارد. همچنین توصیه می شود به علت وجود هیتر (حرارت دهنده) در دستگاه لیزری از کاغذهای گلاسه ی جوهرافشان استفاده نشود. زیرا بر اثر حرارت لایه کتینگ کاغذهای جوهرافشان در سطح کاغذ آب می شود. لذا جهت طول عمر دستگاه توصیه می شود برای پرینترهای لیزری صرفا از کاغذ گلاسه ی لیزری استفاده شود .

پرسش خود را مطرح نمایید